Poznaj Farmasi

Farmasi ma 72-letnie doświadczenie w branży kosmetycznej i medycznej ...

FARMASI powstało na początku lat 50-tych zeszłego stulecia. Założycielem był Dr Cevdet Tuna, który ukończył Goethe Medical School w Niemczech. Budowanie międzynarodowej marki rozpoczął od produkcji syropów na kaszel, środków przeciwbólowych i kremów do masażu. Obecnie firma produkuje szeroki zakres produktów, od kosmetyków kolorowych i perfum, produktów do pielęgnacji cery i ciała, pielęgnacji jamy ustnej, po ekologiczne środki czystości dla domu oraz suplementy diety.

Farmasi to jedna z najbardziej nowoczesnych firm produkcyjnych na świecie. Posiada największą zintegrowaną fabrykę kosmetyczną w Europie, która znajduje się w Stambule w Turcji na ekologicznie chronionym obszarze. Zintegrowana produkcja oznacza, że Farmasi wytwarza nie tylko produkty sypkie, ale również we własnym zakresie wytwarza większość własnych opakowań, a wodę pozyskuje ze studni znajdujących się na terenie fabryki. Do tej pory Farmasi opracowało tysiące produktów, wprowadziło na rynek ponad 2000 produktów i każdego dnia wysyła swoje produkty do ponad 365 mln klientów w 125 krajach na całym świecie.

Po drugie Farmasi to aktulanie najszybciej rosnąca firma zajmująca się sprzedażą bezpośrednią. Osiągnęła trzycyfrowy wzrost w ciągu ostatnich 7 lat, działa obecnie na 28 rynkach w formie multilevel marketingu.

W Polsce pojawiła się w sierpniu 2018 roku

*jeżeli podczas rejestracji wystąpi problem z kodem pocztowym proszę skontaktuj się, abyśmy mogli pomóc