O mnie

Nazywam się Joanna Kaźmierowska

ale zdecydowanie wolę Asia. Pochodzę z pięknego miasta Torunia, mając 20 lat jako młoda, odważna dziewczyna z wielkimi marzeniami w głowie wsiadłam do pociągu i tak znalazłam się w tętniącym życiem mieście – Warszawie. Dzisiaj jestem szczęśliwą, całkiem normalna mamą, która nie zapomina o swoich pasjach. Na co dzień robię to co kocham inspiruję ludzi, aby otworzyli swoje umysły na nowe możliwości i nie bali się wyjść ze strefy komfortu. Po 20 latach na etacie w korporacjach na stanowiskach managerskich dojrzałam do tego, aby postawić wszystko na wykorzystanie swojego potencjału w network marketingu. Każdego dnia dzielę się swoim doświadczeniem i pomagam wielu osobom odnosić sukcesy i uwierzyć w siebie i swoje nieograniczone możliwości.Każdy z nas ma nieograniczony potencjał ukryty w sobie, który dzięki relacjom można wyłonić z drugiego człowieka. I to właśnie one są dla mnie najbardziej istotne w biznesie. Relacje idą w parze z szacunkiem i wzajemnym zaufaniem, bez którego trudno rozwijać skrzydła. Dla mnie MLM to marketing relacji, to wolność, niezależność oraz przyszłość, bez ponoszenia jakiegokolwiek ryzyka finansowego.

Do Farmasi dołączyłam 2 sierpnia 2018 roku jako klient, bardzo szybko przekonałam się do jakości produktów i w głowie pojawiła się myśl, aby spróbować promować produkty wśród znajomych. Pomimo tego, że już od blisko dwóch lat budowałam zespół w innej firmie network marketingowej, dopiero w Farmasi poczułam, że to jest moje miejsce, że to jest mój świat. Jak to się potocznie mówi wpadłam jak śliwka w kompot 🙂 W 2,5 miesiąca awans na poziom Dyrektora i rozpoczęcie kwalifikacji na Srebrnego Dyrektora. W ciągu kolejnych 12 miesięcy rozpoczęcie kwalifikacji na poziom Złotego Dyrektora, aby po kolejnych 12 miesiącach ukończyć kwalifikacje na Platynowego Dyrektora. Dlaczego było to możliwe? Przede wszystkim dzięki Zespołowi, z którym jest mi dane współpracować każdego dnia. To ponad 10.000 zadowolonych Klientów, Ambasadorów i Partnerów marki Farmasi. To ponad 20 osób na poziomach Dyrektorów, 35 osób na poziomach Managerów i 80 osób na poziomie Liderskim. 

Weź odpowiedzialność za swoje życie! Bądź odważna, podejmij decyzję. Zrób to sama, zanim inni podejmą ją za Ciebie!
Jeżeli jesteś gotowa, ale nie wiesz od czego zacząć po prostu napisz do mnie. Spokojnie podzielę się z Tobą, bo to żadna tajemna wiedza, tylko doświadczenie.

Do usłyszenia 🙂
Asia

Same marzenia nie wystarczą!

Trzeba podjąć decyzję i z pełnym zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją ją realizować. Czy jest łatwo? NIE! Czy wato? TAK!

Odważ się na SUKCES!